Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Slide Zápis do súkromnej materskej školy a jaslí Lobelka Ak Vás Lobelka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Zápis na šk. rok 2021/22 prebieha v termíne od 1. mája do 31. mája 2021.

Deti v materskej škole

Na predprimárne vzdelávanie sa prijíma dieťa od troch rokov veku; výnimočne možno prijať dieťa od dovŕšenia dvoch rokov veku. Na predprimárne vzdelávanie sa prednostne prijímajú deti, pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné.

Povinné predprimárne vzdelávanie

S účinnosťou od 1. septembra 2021 je pre každé dieťa, ktoré dosiahne päť rokov veku do 31. augusta 2021, predprimárne vzdelávanie povinné. Povinné predprimárne vzdelávanie plní dieťa v materskej škole v obci, v ktorej má trvalý pobyt (ďalej len “spádová materská škola”). Dieťa môže plniť povinné predprimárne vzdelávanie aj v inej ako spádovej materskej škole, ak ho riaditeľ tejto materskej školy prijme na predprimárne vzdelávanie.

Termín prijímania

Dieťa môže byť do materskej školy prijaté k začiatku školského roka ale aj v priebehu školského roka. Zápis na šk. rok 2021/22 prebieha v termíne od 1. mája do 31. mája 2021. Podmienky prijímania na predprimárne vzdelávanie na šk. rok 2021/22 TU

Rozhodnutie riaditeľa

Každému záujemcovi, ktorý podá žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do MŠ na šk. rok 2021/22 bude vydané rozhodnutie o prijatí/neprijatí dieťaťa najneskôr do 15. júna 2021.

1. Podanie žiadosti o prijatie dieťaťa

Zákonný zástupca podá žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie / žiadosť o prijatie dieťaťa do jaslí Lobelka spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti od všeobecného lekára pre deti a dorast.

2. Osobné stretnutie príp. telefonická konzultácia

Oboznámenie sa s výchovno-vzdelávacím procesom, školským vzdelávacím programom a filozofiou materskej školy a jaslí Lobelka.

3. Vzájomná dohoda

Uzatvorenie Zmluvy o poskytovaní starostlivosti o dieťa a uhradenie mesačného poplatku pred nástupom do zariadenia.

Zapísať dieťa

Meno a priezvisko dieťaťa:

Telefónne číslo rodiča:

Vybrať školu:

Dátum narodenia dieťaťa:

Email rodiča:

Termín nástupu dieťaťa:

1. Stiahnite si dokument žiadosť o prijatie dieťaťa a vyplnte ho
    2. Nahrajte dokument žiadosť o prijatie dieťaťa
    3. Nahrajte dokument potvrdenie od lekára

Po vyplnení nezáväzného formulára pokračujte na záväznú prihlášku.

Chránime Vaše súkromie

Privacy Settings saved!
    Nastavenie Sukromia

Službu Google AdSense používame na zobrazovanie reklám online na našej webovej stránke.
    • _tlc
    • _tli
    • _tlp
    • _tlv
    • DSID
    • id
    • IDE

Používame Facebook na sledovanie pripojenia na sociálne siete.
    • m_pixel_ratio
    • presence
    • sb
    • wd
    • xs
    • fr
    • tr
    • c_user
    • datr

Správcu značiek Google používame na monitorovanie návštevnosti a na to, aby sme mohli testovať nové funkcie.

Používame Adwords na sledovanie konverzií prostredníctvom služby Google Clicks.

Zamietnuť všetky nastavenia
    Prijať všetky nastavenia