Slide Materská škola Malým krokom k veľkým veciam.

ŠKOLA MIMO ŠKOLY

Naším cieľom v edukácii je, aby deti zažívali reálne situácie, tešili sa z toho, čo nám každodenný bežný život prináša. Spoločne zisťujeme ako funguje svet. Chybu a neúspech sa učíme prijať ako zdroj poznania. Učíme sa navzájom, jeden od druhého, mladší od staršieho a naopak.

UČENIE PRE ŽIVOT

Učíme sa kriticky a tvorivo myslieť. Dôvererujeme sebe i druhým. Učíme sa prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Podporujeme odvahu vyjadriť svoj názor. Spolupracujeme a hľadáme riešenia. Tolerujeme odlišnosti. Pomáhame si navzájom a vychutnávame si spoločné chvíle.

Celodenná starostlivosť
    za mesiac
  • pre deti od troch rokov
    Stravovanie