rodinné prostredie, v ktorom sa dieťa cíti spokojne a bezpečne

Súkromné jasle a novootvorená materská škola Lobelka Liptovský Mikuláš

starostlivo pripravili vo svojich priestoroch príjemné prostredie, v ktorom sa dieťa cíti spokojne a bezpečne. Interiér je vybavený atraktívnymi pomôckami, knihami, hračkami, ktoré deti podnecujú k tvorivosti, hrám, zvedavosti.

Záhrada v tichom prostredí a novovybudované detské ihrisko poskytuje deťom živý kontakt s prírodou, umožňuje dostatok pohybu s ďalšími možnosťami využitia. Jasle Lobelka sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR. Súkromná materská škola Lobelka je od 1.septembra 2017 zaradená do siete škôl a školských zariadení SR.

• Učenie zážitkom

vlastné aktívne a tvorivé získavania poznatkov, zručností, skúseností, ktoré prinášajú deťom radosť a potešenie

• Vekovo zmiešané prostredie

plne využívame svoje prirodzené a hravé spôsoby učenia sa jeden od druhého, mladší od starších a naopak

• Experimentovanie a zvedavosť

deti sú prirodzene zvedavé, tvorivé, podporujeme ich, aby slobodne skúmali, objavovali, pozorovali, aby sa pýtali

• Každý z nás je jedinečný

rešpektujeme individualitu každého dieťaťa

• Rešpektovať a byť rešpektovaný

riadime sa zlatým pravidlom: „ Správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa druhí správali k tebe.“

• Hra

hrou tvoríme a udržujeme priateľstvá, rozvíjame fyzické, intelektuálne, emocionálne, sociálne a morálne schopnosti

• Učenie pre život

pomáhame deťom byť v živote úspešným a šťastným človekom, dbáme na rozvoj kompetencií ako zvedavosť, kritické myslenie, tvorivosť, komunikácia, sebaovládanie, súcit a pod

• Sociálne učenie/vzťahy

prostredníctvom spoločných hier sa učíme vychádzať s ľuďmi, potešiť ostatných, komunikovať, dôverovať, učíme sa empatii, sebaovládaniu, prežívame následky svojich úspechov i neúspechov, podporujeme zdravé vzťahy medzi deťmi a ľuďmi

Virtuálna prehliadka

Súkromné jasle a materská škola Lobelka Liptovský Mikuláš poskytujú individuálnu starostlivosť o deti vo veku od 1 do 6 rokov aj vďaka starostlivo vyberaným profesionálnym detským zdravotným sestrám i skúseným pedagógom. Vedenie jasieľ a materskej školy kladie maximálny dôraz na výber kvalitného tímu, ktorého prednosťami sú:

Vedenie jasieľ kladie maximálny dôraz na výber kvalitného tímu, ktorého prednosťami sú

• profesionalita a odborné skúsenosti,
  • láskavý, empatický a partnerský prístup k deťom a ich rodičom,
  • úcta a rešpekt k rodičom, deťom i k sebe navzájom,
  • radosť v spoločnom žití, úsmev,
  • kreativita, prirodzená zvedavosť,
  • individuálny prístup k deťom v malých skupinách,
  • trpezlivosť a pokoj.
Prejsť na podstránku edukácia

Referencie

• "V jasličkách Lobelka máme nášho synčeka. So starostlivosťou, prístupom a hlavne personálom sme veľmi spokojní. Všetci sú tam veľmi milí, ústretoví, vidieť, že všetkých práca baví a majú k detičkám veľmi pekný vzťah. Detičky ich tam zbožňujú. Chceli by sme vyzdvihnúť hlavne aktivity, ktoré deťom vymýšľajú a my si ich môžeme vždy pozrieť na fotkách, čo vždy veľmi poteší. U nášho syna vidieť veľké pokroky, ako navštevuje toto zariadenie, či už v rozprávaní, alebo samostatnosti pri rôznych činnostiach. Ďakujeme celému tímu Lobelka."

Silvia Špitová

• "Skvelý kolektív,atmosféra a venovanie sa drobcom na 100%. Ela príde vždy s novými poznatkami a vedomosťami. Intelektuálne u Vás neskutočne rastie, ale aj ľudsky ☺ A platí rovnica: šťastné a spokojné dieťa=šťastní rodičia."

Zuzana Kováčová

• Naša dcérka nastúpila do jasličiek Lobelka vo veku 1,5 roka. Netrvalo dlho a namiesto toho, aby plakala ona, že mamka ju tam nechala, plakala mamka, že jej ledva dala dolu topánky a už bola v triede aj bez rozlúčky - tak veľmi sa tešila. Za pár mesiacov po nástupe Eli vedela viac pesničiek ako ocko s mamkou dokopy a rovnako plienky sa pre nás stali veľmi rýchlo minulosťou aj vďaka Lobelke. Najväčším plusom týchto jaslí a verím,že to bude konkurenčnou výhodou aj ich škôlky je, že sú otvorení celoročne, a tak rodičia nie sú nútení zaťažovať psychiku dieťaťa s presúvaním na prázdniny "niekam inam" do iného prostredia.

Pavlína Devečková

• "Súčasťou kolektívu jasličiek Lobelka je od decembra minulého roku aj Linda. 1.decembra som ju viedla na adaptáciu s malou dušičkou a veľkými pochybnosťami či robím vôbec dobre, ale s každou ďalšou návštevou jasličiek moje pochybnosti mizli a rástlo presvedčenie, že áno. Detičky tu majú možnosť každý deň zažívať kopec aktivít, či už vzdelávacích alebo zážitkových, ktoré nesmiernym spôsobom obohacujú ich malý detský svet. Naplno sa im tu venuje skvelo zohratý team báb, ktoré vedia čo robia a robia to dobre a na profesionálnej úrovni. Malým krokom k veľkým veciam tu naozaj platí doslova, o čom svedčí aj bohatá fotogaléria na webe :-) a ja len žasnem a teším sa spou s dcérkou. V júni sa rodinka malých Lobelkáčov opäť o niečo rozrastie - o Linduškinho bračeka Miloška."

Ingrid Stankovianska

• "V jasličkách sa nám veľmi páči. Pani učiteľky sú veľmi milé, vždy usmiate, vždy aj bez pýtania dostanem informácie, aký bol malý, či bol nejaký problém, ako sa napapal, ako spal a pod. Keď Matúško potrebuje pomojkať a postískať, vždy ho radi objimu, pohladkajú. Detičkom robia pestrý program, karneval, pečenie koláčikov a chlebíka, rôzne metódy maľovania a tvorenia, návšteva domácich zvieratiek, výlety po okolí v úžasnej káričke , ktorú majú jasličky Lobelka. Je to ideálne prostredie na ďalší psychomotorický a duševný vývoj našich malých drobcov. Ďakujeme."

Lucia Uhelová

Prejsť na stránku lobelka.sk

tábory, školy v prírode, babysitting, tvorivé dielne, eventy

Jasle