Stravovanie

novovybudovaná vlastná kuchyňa

Naším cieľom je, aby deti jedli kvalitné jedlo, ktoré je spolu s pohybom základom zdravého životného štýlu. Každý deň preto ponúkame zdravú, chutnú, pestrú a hlavne čerstvú stravu z našej kuchyne. A to zďaleka nie je všetko!

Príbeh jedla

umožňujeme deťom, aby spoznali príbeh každého jedla, ako rastie, ako sa oň staráme, ako sa vyrába.

Škola varenia

varím, varíš, varíme, zvedavosť je veľká túžba, a tak si jedlo s láskou uvaria deti aj samé.

Zo záhrady na tanier

pestovanie vlastnej zeleninky, ovocia, byliniek, spolupráca s lokálnymi dodávateľmi, čo zaručuje čerstvosť potravín.

Návštevy farmy

organizujeme pravidelné výlety do okolitých fariem, salašov, vlastná minifarma, farmárske trhy a pod.

Lokálni dodávatelia

potraviny zabezpečujeme výlučne od lokálnych pestovateľov, chovateľov, producentov a pod.

Referencie

• "V jasličkách Lobelka máme nášho synčeka. So starostlivosťou, prístupom a hlavne personálom sme veľmi spokojní. Všetci sú tam veľmi milí, ústretoví, vidieť, že všetkých práca baví a majú k detičkám veľmi pekný vzťah. Detičky ich tam zbožňujú. Chceli by sme vyzdvihnúť hlavne aktivity, ktoré deťom vymýšľajú a my si ich môžeme vždy pozrieť na fotkách, čo vždy veľmi poteší. U nášho syna vidieť veľké pokroky, ako navštevuje toto zariadenie, či už v rozprávaní, alebo samostatnosti pri rôznych činnostiach. Ďakujeme celému tímu Lobelka."

Silvia Špitová

• "Skvelý kolektív,atmosféra a venovanie sa drobcom na 100%. Ela príde vždy s novými poznatkami a vedomosťami. Intelektuálne u Vás neskutočne rastie, ale aj ľudsky ☺ A platí rovnica: šťastné a spokojné dieťa=šťastní rodičia."

Zuzana Kováčová

• Naša dcérka nastúpila do jasličiek Lobelka vo veku 1,5 roka. Netrvalo dlho a namiesto toho, aby plakala ona, že mamka ju tam nechala, plakala mamka, že jej ledva dala dolu topánky a už bola v triede aj bez rozlúčky - tak veľmi sa tešila. Za pár mesiacov po nástupe Eli vedela viac pesničiek ako ocko s mamkou dokopy a rovnako plienky sa pre nás stali veľmi rýchlo minulosťou aj vďaka Lobelke. Najväčším plusom týchto jaslí a verím,že to bude konkurenčnou výhodou aj ich škôlky je, že sú otvorení celoročne, a tak rodičia nie sú nútení zaťažovať psychiku dieťaťa s presúvaním na prázdniny "niekam inam" do iného prostredia.

Pavlína Devečková

• "Súčasťou kolektívu jasličiek Lobelka je od decembra minulého roku aj Linda. 1.decembra som ju viedla na adaptáciu s malou dušičkou a veľkými pochybnosťami či robím vôbec dobre, ale s každou ďalšou návštevou jasličiek moje pochybnosti mizli a rástlo presvedčenie, že áno. Detičky tu majú možnosť každý deň zažívať kopec aktivít, či už vzdelávacích alebo zážitkových, ktoré nesmiernym spôsobom obohacujú ich malý detský svet. Naplno sa im tu venuje skvelo zohratý team báb, ktoré vedia čo robia a robia to dobre a na profesionálnej úrovni. Malým krokom k veľkým veciam tu naozaj platí doslova, o čom svedčí aj bohatá fotogaléria na webe :-) a ja len žasnem a teším sa spou s dcérkou. V júni sa rodinka malých Lobelkáčov opäť o niečo rozrastie - o Linduškinho bračeka Miloška."

Ingrid Stankovianska

• "V jasličkách sa nám veľmi páči. Pani učiteľky sú veľmi milé, vždy usmiate, vždy aj bez pýtania dostanem informácie, aký bol malý, či bol nejaký problém, ako sa napapal, ako spal a pod. Keď Matúško potrebuje pomojkať a postískať, vždy ho radi objimu, pohladkajú. Detičkom robia pestrý program, karneval, pečenie koláčikov a chlebíka, rôzne metódy maľovania a tvorenia, návšteva domácich zvieratiek, výlety po okolí v úžasnej káričke , ktorú majú jasličky Lobelka. Je to ideálne prostredie na ďalší psychomotorický a duševný vývoj našich malých drobcov. Ďakujeme."

Lucia Uhelová

Prejsť na stránku lobelka.sk

tábory, školy v prírode, babysitting, tvorivé dielne, eventy

Jasle