Slide Staň sa učiteľom Lobelka ponúka príležitosť stať sa učiteľom pre predprimárne vzdelávanie v kolektíve nadšených učiteľov.

Hodnoty učiteľa v Lobelke

Proaktívne myslenie a zmysel pre tímovú prácu
Úprimnosť k sebe i ostatným
Zmysel pre humor
VÁŠEŇ PRE UČENIE

Takto to máme MY

1. Učiteľ v Lobelke

Učiteľ sa snaží atmosféru všedných dní premieňať na príležitosť učiť sa a rásť. Pri výučbe sa zameriava na rozvíjanie individuálneho potenciálu, hľadá inovatívne prístupy, premýšľa nad svojou prácou. Učí sa a rastie spoločne s deťmi. Sebavzdelávanie je nevyhnutnou súčasťou každodennej práce učiteľa.

2. Školský vzdelávací program

„Malým krokom k veľkým veciam“  je školský vzdelávací program. Zameriavame na rozvíjanie sociálnych zručností a kompetencií. Kladieme dôraz na učenie sa v reálnych životných podmienkach, často za hranicami školského dvora.

3. Ponúkame

Priestor na osobnostný rozvoj, rast a sebarealizáciu v spoločnosti dynamického tímu mladých ľudí. Vytvárame prostredie, ktoré umožňuje učiteľom žiť svoj učiteľský sen. Podporujeme realizáciu vašich nápadov a projektov. V neposlednom rade ponúkame aj zaujímavé platové ohodnotenie a firemné benefity. Spoločne sa usilujeme o to, aby sme malými krokmi prispievali k postupnej zmene predprimárneho vzdelávania na Slovensku.

4. Informácie o výberovom konaní

Cieľom je objaviť u uchádzačov skutočnú vášeň pre učenie, ochotu zdieľať hodnoty spoločnosti Lobelka, nadšenie pre osobnostný rast. Ak túžite po rutinnej práci, môže sa stať, že Lobelka nebude to pravé miesto pre Vás. Záujemca o prácu vyplní kontaktný formulár a pošle svoj životopis. Vybraný uchádzač absolvuje osobný rozhovor s učiteľmi, vypracuje a odprezentuje zadanie týkajúce sa  výchovno-vzdelávacieho procesu v materskej škole.

5. Na záver

Príležitosť pre všetkých skúsených inovatívnych učiteľov. Požadujeme stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore predškolská a elementárna pedagogika. Napíšte nám.

Napíšte nám a dohodneme si stretnutie