Zápis na školský rok 2019/2020   |  Viac informácií →

Náš tím :)

Milí rodičia,

radi by sme Vám predstavili náš aktuálny „lobelkovský“ tím, ktorý sa stará o vzdelávanie a komfort Vašich detí u nás v Lobelke.

Vo Zvončekoch zabezpečujú pohodu a šťastie Simona a Lucka.

Simona –  Dobrý deň, som maminou 2 chlapcov Mareka (5,5) a Šimona (2). Zlé deti neexistujú, len nesprávny prístup.  Mám ukončenú Predškolskú a elementárnu pedagogiku na UMB. Zaujímam sa o rôzne pedagogické smery, najbližšia mi je Montessori  pedagogika a zážitkové učenie. Deťom sa snažím poskytnúť jasne stanovené hranice a samozrejme pohodlie, aby odchádzali domov šťastné, čisté a suché.  Vo voľnom čase sa venujem rodine, tvoreniu, nepohrdnem dobrou knihou, ideálne na dovolenke.  Mám rada výzvy a som presvedčená, že každý problém má svoje riešenie.

Lucka –   Zdravím Vás, moje meno je Lucia. Deti v jasličkách ma volajú „mama“.  Práca s deťmi ma napĺňa a teší.  Záleží mi na tom, aby boli deti čisté a spokojné. Som maminou šesť ročného Tobiaska.  Mám rada poriadok, prírodu a tradície.

O staršie, no stále malé Ďatelinky sa starajú  Aďka, Zuzka a Evka.

Aďka – V Lobelke pôsobím takmer od začiatku, za čo som veľmi vďačná, pretože som mohla zažiť a prejsť celým vývojom jasličiek a škôlky. Už od prvého momentu som vedela, že som tu správne, pretože tu sa všetky veci diali a dejú od srdca a majú zmysel. Práca s deťmi nie je pre mňa prácou, ale už neodmysliteľnou súčasťou. Lobelka je moja druhá veľká rodina, bez ktorej si to už neviem predstaviť. Mimo Lobelky rada športujem, fotím, užívam si výhľady na našu krásnu prírodu a rada sa obklopujem priateľmi.

Zuzka – Ahoj, volám sa Zuzana, deti ma volajú Zuzka a občas pani učiteľka. S Vašimi deťmi „lobelkujem“ už mesiac. Momentálne študujem a snažím sa dať do svojej profesie čo najviac . Moje milé kolegyne sú pre mňa prínosom a oporou.  Najradšej mám leto a bezpochyby svoju rodinu. Dieťa má byť vždy na prvom mieste, pretože ono je naša budúcnosť.

Evka – Takže čo? Ja, hej? Som klasická pracujúca mamina dvoch detí, tzn. stále v behu ovešaná všetkým možným, vrátane malej Mišky, keď sa jej zrovna chce veľmi tulkať :)… Riško sa už na mňa na šťastie nevešia, to by bolo predsa trápne – (má 12rokov, všetko je teraz trápne).
Mám rada svoju prácu a celkovú spokojnosť na všetkých stranách, človek má vtedy pocit, že to, čo robí má zmysel. Keď sa mi podarí nájsť chvíľu pre seba, tak čítam, počúvam hudbu, pri ktorej rada varím. Celkom ma zaujíma interiérový dizajn, ale do toho len tak nakukujem, pretože toho času ozaj nie je veľa. A za úplný luxus považujem čas na beh, na ktorý ale musím mať aj chuť. Inak nebežím, teda pokiaľ ma zrovna niekto nenaháňa alebo mi čosi nehorí v kuchyni 🙂

S nezabudnuteľnými Nezábudkami „lobelkujú“  Didi a Nika

Didi – Volám sa Diana Švárna, deti ma volajú Didi, mám štvorročnú dcéru Karin. V Lobelke som takmer dva roky, s niektorými detičkami od jasličiek. Veľa sa pri nich učím a sú pre mňa inšpiráciou. Mám rada zvieratá a hokej 🙂

Nika – Ahojte! Moje meno je Veronika, no deti ma volajú Nika. V Nitre som vyštudovala Predškolskú a elementárnu pedagogiku, kde ďalej pokračujem na II. stupni (Mgr.)  Rok som pôsobila v jasličkách a teraz som tu pre Vaše poklady. Práve tomto prácou sa mi splnil detský sen, stať sa p. učiteľkou. A preto neberiem svoju prácu ako povinnosť, ale ako poslanie 🙂