Zápis na školský rok 2018/2019   |  Viac informácií →

Jasle

Podmienky prijatia do súkromných jaslí Lobelka

• 1
    Vyplnená a potvrdená prihláška spoločne s potvrdením od lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa
  • 2
    Osobné stretnutie, oboznámenie sa s prevádzkovým poriadkom a výchovno-vzdelávacím procesom v jasliach Lobelka,
  • 3
    Uzatvorená Zmluva o poskytovaní starostlivosti o dieťa
  • 4
    Uhradenie mesačného poplatku pred nástupom do zariadenia

Cenník súkromné jasle Lobelka

Celodenná starostlivosť

za mesiac

* zvyšnú časť ceny za starostlivosť v jasličkách hradí rodičovi štát vo forme príspevku na starostlivosť o dieťa vo výške 280€/mesiac)

Poldenná starostlivosť

za mesiac

Strava

za deň

Stravné

Zahŕňa desiatu, obed, olovrant, čerstvé šťavy, pitný režim

Jasličkovné

Zahŕňa zabezpečenie výchovno-vzdelávacieho procesu, krúžková činnosť, materiálne vybavenie a pomôcky, hygienické potreby, pranie posteľnej bielizne, uteráčikov, interné projekty školy

Dokumenty na stiahnutie

Rodičia hovoria o Lobelke

Silvia Špitová

"V jasličkách Lobelka máme nášho synčeka. So starostlivosťou, prístupom a hlavne personálom sme veľmi spokojní. Všetci sú tam veľmi milí, ústretoví, vidieť, že všetkých práca baví a majú k detičkám veľmi pekný vzťah. Detičky ich tam zbožňujú. Chceli by sme vyzdvihnúť hlavne aktivity, ktoré deťom vymýšľajú a my si ich môžeme vždy pozrieť na fotkách, čo vždy veľmi poteší. U nášho syna vidieť veľké pokroky, ako navštevuje toto zariadenie, či už v rozprávaní, alebo samostatnosti pri rôznych činnostiach. Ďakujeme celému tímu Lobelka."

Ingrid Stankovianska

"Súčasťou kolektívu jasličiek Lobelka je od decembra minulého roku aj Linda. 1.decembra som ju viedla na adaptáciu s malou dušičkou a veľkými pochybnosťami či robím vôbec dobre, ale s každou ďalšou návštevou jasličiek moje pochybnosti mizli a rástlo presvedčenie, že áno. Detičky tu majú možnosť každý deň zažívať kopec aktivít, či už vzdelávacích alebo zážitkových, ktoré nesmiernym spôsobom obohacujú ich malý detský svet. Naplno sa im tu venuje skvelo zohratý team báb, ktoré vedia čo robia a robia to dobre a na profesionálnej úrovni. Malým krokom k veľkým veciam tu naozaj platí doslova, o čom svedčí aj bohatá fotogaléria na webe 🙂 a ja len žasnem a teším sa spolu s dcérkou. V júni sa rodinka malých Lobelkáčov opäť o niečo rozrastie - o Linduškinho bračeka Miloška."

Máte ďalšie otázky?

Ďalšie informácie či odpovede na Vaše otázky
radi poskytneme aj telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.