Informácie pre rodičov

získajte štátny príspevok na starostlivosť o dieťa

Jasličkovné v Lobelke

• celodenná starostlivosť 60 €/mesiac , strava 1,5 €/deň,
  • poldenná starostlivosť 40 €/mesiac, strava 1,5 €/deň.

*stravné sa fakturuje len za dni, ktoré je dieťa v jasličkách
(zvyšnú časť ceny za starostlivosť v jasličkách hradí rodičovi štát vo forme príspevku na starostlivosť o dieťa vo výške 280 €/mesiac).

Jasličkovné zahŕňa:

• rodinné, účelovo vybavené prostredie,
  • odborný, láskavý a rešpektujúci prístup skúsených pedagógov a zdravotnej sestry,
  • materiál a pomôcky potrebné na vzdelávanie, „ Malým krokom k veľkým veciam“ - vlastný výchovno-vzdelávací program, nové veci sa učíme zážitkom,
  • projekty a akcie v Lobelke (hipoterapia, motýlia záhrada, vlastná záhradka, stretnutie s remeselníkom, školy varenia, návštevy farmy a pod.),
  • sezónne ovocie a zelenina od slovenských dodávateľov,
  • chlebík, mliečko, jogurty a iné kvalitné potraviny z farmárskeho obchodu Sýpka ,
  • hygienické potreby.

Podmienky prijatia do Súkromných jaslí Lobelka v Liptovskom Mikuláši:

Zápis dieťaťa prebieha výlučne osobne. Na stretnutie treba priniesť vyplnenú prihlášku.

Prihláška

Podmienky prijatia:

• vyplnená a potvrdená prihláška,
  • uzatvorená Zmluva o poskytovaní starostlivosti o dieťa,
  • potvrdenie od lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa,
  • oboznámenie sa s prevádzkovým poriadkom a činnosťou v jasliach Lobelka,
  • uhradenie mesačného poplatku pred nástupom do zariadenia.

Bližšie informácie, prípadne odpovede na Vaše otázky radi poskytneme aj telefonicky na tel.č. 0948 920 191. Osobná návšteva v jasliach je vítaná.

Školkovné v Lobelke

• celodenná starostlivosť 120 €/mesiac , strava 1,5 €/deň

*stravné sa fakturuje len za dni, ktoré je dieťa v materskej škole.

Školkovné zahŕňa:

• rodinné, účelovo vybavené prostredie,
  • odborný, láskavý a rešpektujúci prístup skúsených pedagógov,
  • sezónne ovocie a zelenina od slovenských dodávateľov,
  • hygienické potreby.

Podmienky prijatia do Súkromnej materskej školy Lobelka v Liptovskom Mikuláši:

Prihláška

Podmienky prijatia

Osobná návšteva v materskej škole je vítaná.

Referencie

• "V jasličkách Lobelka máme nášho synčeka. So starostlivosťou, prístupom a hlavne personálom sme veľmi spokojní. Všetci sú tam veľmi milí, ústretoví, vidieť, že všetkých práca baví a majú k detičkám veľmi pekný vzťah. Detičky ich tam zbožňujú. Chceli by sme vyzdvihnúť hlavne aktivity, ktoré deťom vymýšľajú a my si ich môžeme vždy pozrieť na fotkách, čo vždy veľmi poteší. U nášho syna vidieť veľké pokroky, ako navštevuje toto zariadenie, či už v rozprávaní, alebo samostatnosti pri rôznych činnostiach. Ďakujeme celému tímu Lobelka."

Silvia Špitová

• "Skvelý kolektív,atmosféra a venovanie sa drobcom na 100%. Ela príde vždy s novými poznatkami a vedomosťami. Intelektuálne u Vás neskutočne rastie, ale aj ľudsky ☺ A platí rovnica: šťastné a spokojné dieťa=šťastní rodičia."

Zuzana Kováčová

• Naša dcérka nastúpila do jasličiek Lobelka vo veku 1,5 roka. Netrvalo dlho a namiesto toho, aby plakala ona, že mamka ju tam nechala, plakala mamka, že jej ledva dala dolu topánky a už bola v triede aj bez rozlúčky - tak veľmi sa tešila. Za pár mesiacov po nástupe Eli vedela viac pesničiek ako ocko s mamkou dokopy a rovnako plienky sa pre nás stali veľmi rýchlo minulosťou aj vďaka Lobelke. Najväčším plusom týchto jaslí a verím,že to bude konkurenčnou výhodou aj ich škôlky je, že sú otvorení celoročne, a tak rodičia nie sú nútení zaťažovať psychiku dieťaťa s presúvaním na prázdniny "niekam inam" do iného prostredia.

Pavlína Devečková

• "Súčasťou kolektívu jasličiek Lobelka je od decembra minulého roku aj Linda. 1.decembra som ju viedla na adaptáciu s malou dušičkou a veľkými pochybnosťami či robím vôbec dobre, ale s každou ďalšou návštevou jasličiek moje pochybnosti mizli a rástlo presvedčenie, že áno. Detičky tu majú možnosť každý deň zažívať kopec aktivít, či už vzdelávacích alebo zážitkových, ktoré nesmiernym spôsobom obohacujú ich malý detský svet. Naplno sa im tu venuje skvelo zohratý team báb, ktoré vedia čo robia a robia to dobre a na profesionálnej úrovni. Malým krokom k veľkým veciam tu naozaj platí doslova, o čom svedčí aj bohatá fotogaléria na webe :-) a ja len žasnem a teším sa spou s dcérkou. V júni sa rodinka malých Lobelkáčov opäť o niečo rozrastie - o Linduškinho bračeka Miloška."

Ingrid Stankovianska

• "V jasličkách sa nám veľmi páči. Pani učiteľky sú veľmi milé, vždy usmiate, vždy aj bez pýtania dostanem informácie, aký bol malý, či bol nejaký problém, ako sa napapal, ako spal a pod. Keď Matúško potrebuje pomojkať a postískať, vždy ho radi objimu, pohladkajú. Detičkom robia pestrý program, karneval, pečenie koláčikov a chlebíka, rôzne metódy maľovania a tvorenia, návšteva domácich zvieratiek, výlety po okolí v úžasnej káričke , ktorú majú jasličky Lobelka. Je to ideálne prostredie na ďalší psychomotorický a duševný vývoj našich malých drobcov. Ďakujeme."

Lucia Uhelová

Prejsť na stránku lobelka.sk

tábory, školy v prírode, babysitting, tvorivé dielne, eventy

Jasle